Parametry piskląt kaczych

Firma stosuje angielski materiał hodowlany Cherry Valley, który dzięki swoim parametrom zadowoli zarówno hodowców jak i konsumentów.

Jeśli hodowcy podczas tuczu przestrzegają określonych procedur technologicznych, kaczki rzeźne w wieku 41 dni osiągają standardowo wagę 3kg na sztukę, stratę do 2,5% i zużycie paszy poniżej 2,20kg na 1 kg przyrostu. Kaczki rzeźne wykazują minimalne różnice w wadze.

Doskonałe parametry karmienia to podstawa odpowiedniej ekonomiki chowu. Przetwórcy i konsumenci są zadowoleni z wysokiej wydajności mięsa z piersi naszych kaczek - 19%, mięśni ud 14,5%, co jest obliczane bez skóry i bez kości adekwatnie do wagi tuszy, przy bardzo niskiej zawartości tłuszczu.

Wylęg piskląt kaczych

Wylęg piskląt kaczych jest organizowany równomiernie przez cały rok, kacze pisklęta są dostarczane bezpośrednio do hodowców przez wyspecjalizowanych przewoźników, zarówno na terenie Czech jak i za granicę. Stanowi to podstawę całego łańcucha produkcyjnego. Możemy więc zagwarantować regularne dostawy kaczek na ubój, co umożliwi m.in. dostarczanie mrożonych kaczek do sieci sprzedaży przez cały rok.

Wylęgarnia spełnia wszystkie wymogi niezbędne do nowoczesnego działania zarówno w kwestiach zoo-weterynaryjnych jak i higieny.

2012 © PERENA, spol. s r.o.
Webdesign & SEO eStudio